0

תנאי שימוש ותקנון

תקנון משק לוי טעמים מהטבע

ברוכים הבאים לאתר משק לוי טעמים מהטבע –  mlevy.co.il

באתר משק לוי טעמים מהטבע תוכלו להזמין ביצי חופש טריות הנאספות מידי יום, שמן זית, דבש, תבלינים, ריבות, מטבלים ועוד….

האתר מנוהל ומופעל ע”י אפרת ואלעד לוי ,בעלי חברת משק לוי טעמים מהטבע בע”מ, מושב ישרש 18. בכל שאלה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות באמצעות טלפון 050-6555361 או בדואר אלקטרוני mesheklevy.orders@gmail.com  המוקד פעיל הימים א’-ה’ בין השעות 8:00-20:00.

עצם השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון המפורטים לעיל.

אזורי פעילות

שירות ההזמנות המקוון / טלפוני מוגבל לאזורים מסוימים ברחבי הארץ. בהליך ההרשמה יש למצוא את אזור ההזמנה ולסמנו. משק לוי טעמים מהטבע אינה תספק הזמנה ללא מען מוגר בתוך אזורי החלוקה.

קנייה באתר

השימוש באתר מותר למשתמשים בגירים אשר גילם הוא 18 ומעלה בכפוף לתנאי השימוש המפורטים.

חברת משק לוי טעמים מהטבע שומרת לעצמה את הזכות לבטל את זכאותכם לביצוע עסקאות, כמו כן, מובהר כי משק לוי טעמים מהטבע רשאית לשנות ו/או להפסיק בכל עת את פעילות האתר בחלקו או במלואו לפי שיקול דעתה ללא צורך בהודעה מוקדמת.

הרשמה לאתר

בעת ההרשמה יש למלא את פרטיכם האישיים ואת פרטי כרטיס האשראי שלכם.

מוצרים ומחירים

באתר מוצעים מוצרים שונים כפי שהינם. חברת משק לוי טעמים מהטבע רשאית לשנות בעל עת, לגרוע או להפסיק את מכירת של מוצרים מסוימים וכן להוסיף מוצרים חדשים בלא מתן הודעה מוקדמת.

פרסום ו/או הצגת המוצרים המוצעים למכירה אינו מהווה המלצה או עידוד לרכישה, חברת משק לוי טעמים מהטבע אינה אחראית לכל שימוש של המזמינים במוצרים שנרכשו.

לתשומת ליבכם, מוצרים מסוימים יסופקו לפי זמינות במלאי. זאת יצוין בעמוד המוצר. חברת משק לוי טעמים מהטבע תעשה מאמץ ליצור קשר עם המזמין במידה וניתן ותודיע לו על אי זמינות המוצר במלאי, מבלי שתהיה לו טענה נגדה ורשאית להציע מוצר חלופי הנמצא במלאי.

חברת משק לוי טעמים מהטבע שומרת לעצמה את הזכות לספק כמות חלקית ממוצר מסוים או שלא לספק כלל. לא תתאפשר רכישה סיטונאית של מוצרים באתר.

חברת משק לוי טעמים מהטבע ואתר האינטרנט המופעל על ידה אינם קשורים קשר עסקי או משפטי לחברות המוצרים הנמכרים על ידה, מכך, מחירי המוצרים המפורסמים הם על פי שיקול דעת החברה, ייתכן כי המוצר יימכר במחיר שונה מרשתות שיווק אחרות. חברת משק לוי טעמים מהטבע זכאית לשנות את מחירי המוצרים לפי שיקול דעתה וללא צורך בהודעה מוקדמת. כל המחירים הנקובים בשקלים כוללים מע”מ פרט למוצרים עליהם לא חל מע”מ לפי הדין. המחירים אינם כוללים דמי משלוח.

תמונות המוצרים המפורסמות באתר הינן להמחשה בלבד.

יצוין כי הנתונים המופיעים על המוצרים נמסרו ע”י ספקי המוצר ובאחריותם הבלעדית.

אלרגנים / גלוטן – אין להסתמך על הפירוט באתר, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש בו.

מבצעים והטבות

באתר ניתן למצור מבצעים, הטבות והנחות. חברת משק לוי טעמים מהטבע שומרת לעצמה את הזכות להפסיק או לשנות כל מבצע, הטבה והנחה ללא צורך בהודעה מוקדמת.

המבצעים תקפים עד גמר המלאי.

ביצוע הזמנות

בכניסה לאתר הלקוח ייצור את סל הקניות שלו ע”י הוספת מוצרים בודדים מתוך מגוון המוצרים המוצגים באתר או ברשימות של הלקוח.

בתום מילוי הסל, לביום הרכישה יש ללחוץ על כפתור “לתשלום” על הלקוח להזין את הפרטים.

בדף סיכום ושליחת ההזמנה המשתמש יוכל לבחור במועד אספקת המוצרים.

אספקה

חברת משק לוי טעמים מהטבע שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את מועדי האספקה לפי שיקול דעתה הבלעדי ובלא מתן הודעה מוקדמת מבלי שלמשתמש יהיו טענות נגדה.

חברת משק לוי טעמים מהטבע מקפידה על שירות מקצועי ותעשה ככל שביכולתה להקפיד על זמני הגעה בהתאם לבקשת המזמין, עם זאת יתכנו עיכובים עקב סיבות שאינן תלויות בשליטה .

על המזמים לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולהשוות להזמנה ולחשבונית שתימסר בצמוד למשלוח מבלי לעכב את השליח. בכל שאלה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון 050-6555361 תוך 24 שעות ממועד האספקה. במידה ולא הודיע המזמין במועד האמור, יראו את המזמין כמי שאישר כי קיימת התאמה בין ההזמנה למשלוח ולמזמין לא יהיו טענות נגד משק לוי טעמים מהטבע בשל כך.

במידה והמזמין לא יאותר ע”י השליח, רשאי השליח להשאיר את המוצרים בכתובת המזמין, במקרה זה חברת משק לוי טעמים מהטבע לא תהיה אחראית על  אובדן ו/או גניבה ו/או פגם בהזמנה.

סכום מינימום להזמנה ודמי משלוח ושרות

הזמנה באיסוף עצמי מנקודות חלוקה מפורסות הינה ללא סכום מינימום וללא דמי משלוח.

הזמנה לכתובת המזמין תתאפשר בסכום מינימום של 150 ₪ לא כולל דמי משלוח, סכום דמי המשלוח ייקבע לפי כתובת המזמין.

לחשבון הסופי יצורפו ויצוינו דמי המשלוח בגין ההזמנה.

תשלום

בסיום כל הזמנה תתבקשו לבחור אופן התשלום, מזומן או אשראי.

תשלום באתר מבוצע בכרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי בכפוף לאישור חברת האשראי. אנו מכבדים כל חברת אשראי למעט דיינרס. למשלמים באשראי יינתן מספר תשלומים שיוצגו בעת אישור ההזמנה.

תנאי ומועדי התשלום יהיו בהתאם לנהוג באתר, בעת אספקת ההזמנה בפועל.

סל הקניות

באפשרותכם לראות את ההזמנות הקודמות שביצעתם ע”י לחיצה על “שחזור הזמנה” .  בסיום כל הזמנה תוכלו לשמור את הסך שרכשתם לשימוש בקנייה הבאה.

שעות פעילות

הקלדה של הזמנה אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקה או כל סיבה אחרת.

ביטול הזמנה / עסקה והחזרת מוצרים

מדיניות החזרת מוצרים וביטול הזמנות ועסקאות תהיה בהתאם ובכפוף להוראות החוק, הוראת חוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981 . המזמין רשאי לבטל או להחזיר מוצרים שהגיעו אליו בכפוף לשיקול דעתה של חברת משק לוי טעמים מהטבע ובהתאם להוראות הבאות:

  • ניתן לבטל הזמנה עד 8:00 בבוקר ביום ההזמנה ע”י יצירת קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 050-6555361.
  • ניתן להחזיר מוצר רק באריזתו המקורית ושלא נעשה בו שימוש.
  • לא ניתן להחזיר מוצר אשר נעשה בו שימוש ו/או מוצר אשר תאריך תפוגתו עבר, למעט מקרים בהם תאריך תפוגת המוצר עבר טרם הגעתו לידי המזמין.
  • מוצרים בקירור לא יהיה ניתן להחזירם או להזדכות עליהם כמו כן, לא ניתן להחזיר מוצרים עקב שבר.
  • ביטול עסקה והחזרת מוצרים בגינה יכול להיעשות תוך תקופה של 14 יום ממועד קבלת ההזמנה.

עם קבלת הודעת הביטול , חברת משק לוי טעמים מהטבע תחזיר למזמין את כספו בגין ההזמנה, אולם תהיה רשאית לפי שיקול דעתה ובהתאם להוראת הדין לגבות דמי ביטול בשיעור עד 5% מערך ההזמנה או 100 ₪ לפי הסכום הנמוך מהשניים.

שינוי הזמנה

מזמין אשר מעוניין לשנות הזמנה ולהוסיף מוצרים, ישלם בעדם במועד שינוי ההזמנה ולא את המחיר שננקב היום ההזמנה הראשונית.

אחריות

חברת משק לוי איננה אחראית לכל נזק ו/או פגיעה ישירים ו/או עקיפים מכל סוג שהוא שיגרמו למזמין ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש ומהסתמכות על התוכן המופיע כתוצאה מרכישה באתר.

האחריות הבלעדית לכל המוצרים באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים. חברת משק לוי טעמים מהטבע אינה מתחייבת שהמוצרים יהלמו את צרכי ודרישות הלקוח. אחריות בדיקת התאמת המוצרים חלה על המזמין בלבד.

חברת משק לוי טעמים מהטבע לא תהיה אחראית לנזק הקשור באתר, תקלת תקשורת אינטרנט או טלפון.

הלקוח יישר באחריות מלאה לנזק או חברון תשלום שייגרם בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, טעות בהקלדת כתובת וכיו”ב…

הלקוח פוטר את משק לוי טעמים מהטבע מכל אחריות לנזק שעלול להגרם לו או לצד ג’ כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה או תוכנה הקשורים לאתר.

אבטחה

אתר משק לוי טעמים מהטבע מאובטח באמצעי אבטחה מתקדמים על מנת להבטיח שימוש תקין וגלישה בטוחה ושמירה על פרטיות המשתמשים.

כל משתמש באתר מתחייב לא לבצע או לנסות לבצע פעולות שיבוש פעולת האתר. לחדור ו/או לסרוק ו/או שיבוש מתן השירות המוענק באתר.

חברת משק לוי טעמים מהטבע תפעל נגד כל פעילות כזו בכל דרך חוקית אשר תעמוד לרשותה.

פרטיות

בהצטרפות לשירות באתר , החבר מאשר כי המידע שנסר על ידו ייאסף ויישמר במאגרי המידע לצורך ניהול הקשר עימו.

חברת משק לוי טעמים מהטבע תהיה רשאית לפנות אל הלקוח בדיוור ישיר במייל ו/או בטלפון במסרון , לצורך הצעות בדבר מוצרים, מבצעים, שירותים וקידומי מכירות.

חברת משק לוי טעמים מהטבע מחויבת לכבד את פרטיות המשתמשים באתר.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני, הזכויות המוסריות, זכויות יוצרים, הזכויות הכלכליות, סימני מחסר, שמות מסחר, פטנטים, מדגמים סודות מסחריים וכל זכות אחרת ביחס לאתר לרבות עיצוב גרפי, תוכן , עריכת המידע, שמורות לחברת משק לוי טעמים מהטבע.

אין להעתיק ו/או לשעתק ו/או לשכפל ו/או לשנות ו/או להתאים את התוכן ו/או להכין נגזרות מתוכן האתר במלואו או בחלקו לצורך הפצה, פרסום, הצגה ו/או כל פעולה אחרת ללא קבלת אישור מחברת משק לוי טעמים מהטבע.

אין לעשות כל שימוש מסחרי באתר או בנתונים המתפרסמים בו, ללא קבלת הסכמתה של חברת משק לוי טעמים מהטבע.

זכות לעיין במידע

עפ”י חוק הגנת הפרטיות, בתשמ”א 1981 , כל אדם זכאי לעיין במידע המוחזק עליו במאגר מידע. משתמש ומצא שהמידע אינו נכון  / מעודכן רשאי לפנות למוקד שירות הלקוחות במייל mesheklevy.orders@gmail.com או בטלפון 050-6555361

 

מאחלים לכם קנייה חכמה ומהנה.

תפריט נגישות